Vážení rodiče, i přes značný úbytek v našich řadách (pozitivní test mají již 4 zaměstnankyně) bychom možná (po konzultaci s hygienou a doběhnutí karantén) dokázaly v omezeném provozním čase příští týden provoz obnovit. K tomu potřebujeme znát přibližný počet dětí, který by příští týden do školky přišel. Prosím tedy o nahlášení případné docházky dětí. Upozorňuji, že pokud děti, které se minulý týden setkaly s rizikovou osobou (vy jste na to byli upozorněni mailem), nebyly na testech, musí doma v karanténě zůstat 14 dní od kontaktu. Tzn. kontakt buď v pondělí 19.10., nebo ve čtvrtek 22.10.2020 – do kolektivu nejdříve 3.11., případně 6.11.2020. Vzhledem k omezenému počtu zaměstnanců bude docházka do školky určena pouze pro ty nejnutnější případy. Děkuji za spolupráci! Toto je předběžná informace, čekám ještě na vyjádření hygieny. Sledujte dál web a LYFLE – hlavně kvůli datu otevření!