Níže najdete seznam přijatých dětí dle přidělených registračních čísel. Zahájení docházky dětí do mateřské školy je od pondělí 6.11.2023. Děti budou rozděleny do dvou nových tříd, seznamy budou zveřejněny u vchodu do budovy (krajní pavilon s oranžovými obrazci na fasádě). Příchod dětí do školky je v čase mezi 6:30 – 9:00 hodin. Pokud víte, že vaše dítě v pondělí 6.11.2023 nedorazí, volejte na 725 928 451. Do školky sebou vhodné přezůvky (ne pantofle), oblečení na převlečení do třídy (tepláky, tričko, legínky apod.) a ven, náhradní spodní prádlo. První týden doporučujeme z hlediska pozitivní adaptace na nové prostředí docházku v dopoledních hodinách, tj. odchod po obědě 12:30 – 13:00. Více se dozvíte na schůzkách rodičů v pondělí 6.11.2023 od 16 hodin (prosíme bez dětí). Na programu budou informace k chodu školy, dennímu režimu ve třídách, platbám spojených s docházkou do školky, doplnění dokumentace, stravování,  apod.

Těšíme se na vás!

rozhodnuti_seznam_prijatych mimořádný zápis